Сребърна (925) позлатена гривна - Детелина — Laser Boutique

Сребърна (925) позлатена гривна - Детелина

Код на продукта: Z1701BG

В наличност


Цена: 35.00лв.
Кол-во:
     
Лесна поръчка

Сребърна (925) позлатена гривна - Детелина × 1 бр.

Цена: 35.00лв.
Поръчка с един клик

Сребърна (925) позлатена гривна - Детелина

16-19см ~ 1,2гр
размери на висулката: - 12мм х 12мм
диаметър на веригата - 1мм

Сходни артикули
×
×
×
×
×
×
×
Пиши ни
Обади се