Сребърни (925) обеци Звезди — Laser Boutique

Сребърни (925) обеци Звезди

Код на продукта: KS0052E

В наличност


Цена: 30.00лв.
Кол-во:
     
Лесна поръчка

Сребърни (925) обеци Звезди × 1 бр.

Цена: 30.00лв.
Поръчка с един клик
Сребърни (925) обеци Звезди
Размери: 7 мм 
Тегло: 1,6гр.
Материал: Silver 925.
Покритие: Родирано покритие.
Сходни артикули
×
×
×
×
×
×
×
Пиши ни
Обади се