✪ Парти чаши - релефен картон 10 броя на топ цена — Laser Boutique

Парти чаши - релефен картон 10 броя

Код на продукта: 84749

В наличност


Цена: 4.80лв.
Кол-во:
     
Лесна поръчка

Парти чаши - релефен картон 10 броя × 1 бр.

Цена: 4.80лв.
Поръчка с един клик

Парти чаши - релефен картон 10 броя в опаковка.
Размер на чашката: Ø 8/ 9см.
Цената е за 1 опаковка (10 броя).

Сходни артикули
×
×
×
×
×
×
×
Пиши ни
Обади се