✪ Коктейлни сламки "Еднорог" на топ цена — Laser Boutique

Коктейлни сламки "Еднорог"

Код на продукта: 53152

В наличност


Цена: 3.20лв.
Кол-во:
     
Лесна поръчка

Коктейлни сламки "Еднорог" × 1 бр.

Цена: 3.20лв.
Поръчка с един клик

Коктейлни сламки "Еднорог" - 12 броя в опаковка.
Размер на опаковката: 25/ 10см.
Цената е за 1 опаковка.

Сходни артикули
×
×
×
×
×
×
×
Пиши ни
Обади се