✪ Клипс за балони "Цвете" на топ цена — Laser Boutique

Клипс за балони "Цвете"

Код на продукта: 103099

В наличност


Цена: 3.60лв.
Кол-во:
     
Лесна поръчка

Клипс за балони "Цвете" × 1 бр.

Цена: 3.60лв.
Поръчка с един клик

Клипс за балони "Цвете" -  8 броя в опаковка.
Размер на клипса: Ø 6,5см.
Цената е за 1 опаковка.

Сходни артикули
×
×
×
×
×
×
×
Пиши ни
Обади се