Сребърни (925) обеци — Laser Boutique

Сребърни (925) обеци

Код на продукта: Z1743E

В наличност


Цена: 35.00лв.
Кол-во:
     
Лесна поръчка

Сребърни (925) обеци × 1 бр.

Цена: 35.00лв.
Поръчка с един клик
Сребърни (925) обеци
 
тегло ~ 2,7гр
диаметър - 19 мм
Сходни артикули
×
×
×
×
×
×
×
Пиши ни
Обади се