Сребърни (925) обеци листа — Laser Boutique

Сребърни (925) обеци листа

Код на продукта: Z1690E

В наличност


Цена: 74.00лв.
Кол-во:
     
Лесна поръчка

Сребърни (925) обеци листа × 1 бр.

Цена: 74.00лв.
Поръчка с един клик
Сребърни (925) обеци листа
тегло ~ 4,3g
размери - 51 мм х 17 мм
Сходни артикули
×
×
×
×
×
×
×
Пиши ни
Обади се