Сребърни (925) елегантни обеци с цирконий — Laser Boutique

Сребърни (925) елегантни обеци с цирконий

Код на продукта: Z1536E

В наличност


Цена: 35.00лв.
Кол-во:
     
Лесна поръчка

Сребърни (925) елегантни обеци с цирконий × 1 бр.

Цена: 35.00лв.
Поръчка с един клик

Сребърни (925) елегантни обеци с цирконий

тегло ~ 1,3гр
размери - 13мм х 7мм

Сходни артикули
×
×
×
×
×
×
×
Пиши ни
Обади се