Сребърни (925) елегантни обеци с цирконий — Laser Boutique

Сребърни (925) елегантни обеци с цирконий

Код на продукта: Z0930E

В наличност


Цена: 60.00лв.
Кол-во:
     
Лесна поръчка

Сребърни (925) елегантни обеци с цирконий × 1 бр.

Цена: 60.00лв.
Поръчка с един клик
Сребърни (925) елегантни обеци с цирконий
 
тегло ~ 4,1гр
размери - 16мм х 6мм
Сходни артикули
×
×
×
×
×
×
×
Пиши ни
Обади се