Сребърна (925) гривна — Laser Boutique

Сребърна (925) гривна

Код на продукта: Z1811B

В наличност


Цена: 132.00лв.
Кол-во:
     
Лесна поръчка

Сребърна (925) гривна × 1 бр.

Цена: 132.00лв.
Поръчка с един клик

Сребърна (925) гривна

размер на гривната - 16-19см ~ 6,2гр
ширина - 9 мм

Сходни артикули
×
×
×
×
×
×
×
Пиши ни
Обади се