Сребърни (925) обеци детелина с цирконий — Laser Boutique

Сребърни (925) обеци детелина с цирконий

Код на продукта: Z1074E

В наличност


Цена: 30.00лв.
Кол-во:
     
Лесна поръчка

Сребърни (925) обеци детелина с цирконий × 1 бр.

Цена: 30.00лв.
Поръчка с един клик

Сребърни (925) обеци детелина с цирконий

тегло ~ 1,0гр
размери - 7мм х 7мм

Сходни артикули
×
×
×
×
×
×
×
Пиши ни
Обади се