Сребърни (925) емайлирани обеци калинки — Laser Boutique

Сребърни (925) емайлирани обеци калинки

Код на продукта: Z1748E

В наличност


Цена: 27.00лв.
Кол-во:
     
Лесна поръчка

Сребърни (925) емайлирани обеци калинки × 1 бр.

Цена: 27.00лв.
Поръчка с един клик
Сребърни (925) емайлирани обеци калинки
Размери: 8 мм х 5 мм.
Тегло: 0,9гр.
Материал: Silver 925.
Покритие: Родирано покритие.
Камък: Циркони
Сходни артикули
×
×
×
×
×
×
×
Пиши ни
Обади се